תלמידים ממליצים

מה מספרים התלמידים

אוריאן מספרת על הקורס ב"שמשי פסיכומטרי"
אוריאן
אפריל 2019
תודה רבה על קורס ההכנה לפסיכומטרי, ובמיוחד על הליווי הצמוד, על היחס האישי ועל העידוד והתמיכה התמידיים, שללא ספק תרמו רבות לעבור את התקופה בשלום ולקבל ציון טוב!
שחר ל.
ספטמבר 2015
תודה רבה על כל ההשקעה! הקורס היה חוויה מאוד טובה, כנ"ל האווירה! אווירה מאוד נעימה ומאירה. תודה שהיית זמין למסרונים וטלפונים של עזרה בפתירת תרגילים, הסברים וגם הרגעות וחיזוקים לאלה שמתרגשים… בשיעורים הסברת והבהרת מהרמה הכי בסיסית, והדגשת שאין הביישן למד. הייתה הרגשה שאפשר לשאול בכל רמה, ולקבל תשובה מקיפה לתועלת כולן. בתחילת הקורס לא הכרתי את הבנות, אבל במשך הקורס התגבשנו לחבורה שהובלת אותנו להאמין ולסיים בהצלחה!
אסתי
אפריל 2015
ארגנתי קבוצה ללימוד פסיכומטרי בבית אל, ואני שמחה על זה מאד. האווירה הייתה נעימה ונוחה, מנחם לימד בצורה ברורה, טובה ומסודרת, הסביר בסבלנות ונתן הדרכה אישית לכל אחד ואחת. יחסית למקומות אחרים שבדקתי – המחיר מעולה! מומלץ בחום!!!
אביגיל
אפריל 2015
בשבילי הקורס היה ממש מדוגם. קרוב, זמנים נוחים, מדריך שכל כולו מסור לעניין, קשוב ופנוי, קבוצה קטנה… אווירה טובה, נוחה ורגועה – זה היה לי מצוין. אני מרגישה שקיבלתי את הכלים שחיפשתי שמלמדים אותי איך לגשת לבחינה… כל זה הודות לאופן הקורס ולמדריך.
רבקה
יולי 2015
קורס מאד חווייתי. הלמידה מהבית נתנה לי הרבה חופש לנהל את לוח הזמנים שלי, והליווי היה מקצועי ואישי... תודה על הכל!
איתי ב'
קורס מקוון
תודה! היה ממש כיף בקורס! ההשקעה, היחס האישי והזמינות עזרו לי מאד! מניסיון עבר שהיה לי בכיתה גדולה והיה ממש סיוט... הפעם היה ממש מוצלח! תודה!
רבקה מ'
אפריל 2016